Noteikumi

Iegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas Latvijas teritorijā izmantojot Omnivas pakomātu. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Rotas izsūtam 1-4 darba dienu laikā. Sūtīšana pirkumiem virs 40EUR Omniva ir bezmaksas. 

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs  Dagnija Druva-Krūte, Reģ. Nr. 13052 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Piegādes un samaksas kārtībā. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.


Atteikuma tiesības. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli e-pastā, norādot pasūtījuma numuru un kontu naudas atmaksai.  Jāatgriez arī akcijas dāvanas (auskari, kastītes u.c.), kas nāca līdzi pasūtījumam atgriežot preces.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci. (Preces atgriešana izmantojot Omniva pakomātu, ko apmaksā Pircējs.)

Nauda tiek atgriezta, kad Pārdevējs ir saņēmis un novērējis preces stāvokli. (Nauda tiek agriezta preces vērtībā neskaitot sūtījuma izdevumus, ja prece atgriezta oriģinālā iepakojumā, bez bojājumiem un nolietošanas pazīmēm.)

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst izmantot tikai tām paredzētajiem mērķiem, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Ja preces tiek nepiemēroti izmantotas, vai bojātas, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir bojāts , internetveikalam ir tiesības samazināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam.

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces nevar atdot atpakaļ, ja prece tiek bojāta Pircēja vainas dēļ;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pasūtītai precei ir veiktas izmaiņas, ko vēlējies Pircējs.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Datu apstrādeIevadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.Rotu lietošanas instrukcijaLūgums ņemt vērā:
  • Aprocēs izmantotā elastīgā aukla nepareizas lietošanas (strauji stiepjot, lai uzvilktu/novilktu, rotas tīša staipīšana un cita veida asas vai straujas darbības rezultātā elastīgā aukla var plīst;
  • Rotā izmantotie dabīgie akmeņi un it īpaši kristāli, nokrītot, metot uz virsmas vai jebkāda cita veida trieciena rezultātā var saplīst, ieplaisāt.
Rotas var plīst arī aizķeroties aiz lietām, priekšmetiem u.c. Šādos gadījumos uzmanīgi rotu atbrīvot bez vilkšanas. Mēs neuzņemamies atbildību, ja rota tiek bojāta pircēja tīšas vai netīšas neuzmanības dēļ un augstāk minētajos punktos.

Rotu bildes.

Bildēs ir parādīts rotas piemērs. Pie katras rotas apraksta ir norādīts bildē redzamās aproces izmērs, citam izmēram nāk nost vai klāt lodītes. Katrs akmens ir unikāls un otra tieši tāda nav. Dabīgiem akmeņiem un kristāliem var būt dabiskas iedobes, negludumi, tekstūra, var būt nevienmērīgas apaļas formas. Akmeņu krāsojums un dzidrums var atsķirties, kā arī attēlā redzamie akmeņi var atšķirties. Krāsas var atšķirties no attēlā redzamās, atkarībā no datora vai viedierīces ekrāna tehniskajiem krāsu un spilgtuma iestatījumiem. 

Dabīgo akmeņu un kristālu rotas neaizstāj profesionālu medicīnisko un psiholoģisko ārstniecību.

Rotu bildes ir mūsu pašu bildētas.

Pirkumu grozs