Rotu izmēri.

Pērkot rotu pievērsiet uzmanību pieejamajiem rotas izmēriem, kas norādīts pēc rokas apkārtmēra. Piemērs, ja Jums ir 17cm rokas apkārtmērs, 17cm aproce noteikti derēs. Ja patīk, ka aproce brīvi nokarājas, iesakam ņemt tikai vienu izmēru lielāku!


Kā es varu uzzināt savas rokas apkārtmēru?

Jūs varat ar auduma mērlentu nomērīt rokas apkārtmēru vai aplikt ap roku auklu/dziju/striķītī atdzīmēt un nomērīt uz lineāla/metramēra. Ņem vērā, ka jāmērā tā, lai mērlente pieguļ rokai nevis brīvi ar "rezervi".


Noderīga informācija par aprocēm ar elastīgo gumiju!

Trīs būtiski ieteikumi:

 • Velkot un novelkot aproci nevelc aiz viena gala, tas noslogo elastīgo gumiju. Vislabak ir pārrullēt/pārvilkt aproci pāri plaukstas locītavai, pēc iespējas mazāk stiepjot gumiju, tā pat arī aproci novelciet, ieteikums to darīt uzmanīgāk, ja aprocei ir piekariņš.

 • Ja Tu nekad nenoņem elastīgās aproces, tās gumija tiek pakļauta kosmētisko un citu vielu ietekmei, kas laika gaitā noārda elastīgo gumiju. Šampūns, ziepes, matu lakas, smaržas, ķermeņa losjoni, sauļošanās līdzekļi, sadzīves ķīmija u.c. laika gaitā noārda un vājina elastīgo gumiju, galu galā izraisot tās saplīšanu. Pirms losjonu u.c. līdzekļu uzklāšanas noņemiet elastīgās aproces. Ideālā gadījumā nevalkājiet tos arī pirtīs, vannā, dušā, baseinā, jūrā u.c.

 • Mēginiet sevi atturēt no ieraduma staipīt gumijas aproci, jo staipīšana var noslogot gumiju un tā var laika gaitā plīst, piemēram, aprocei esot uz rokas to virpinot vai staipot.

Kopšana:

 • Iesakam ik pa laikam noslaucīt ar speciālu juvelierizstrādājumu salveti, jeb drānu, it īpaši furnitūru.
 • Rotu akmeņus var noslaucīt ar mitru drānu.

Dabīgo akmeņu un kristālu attīrīšana un uzlādēšana.

Daudzi cilvēki izmanto dabīgos akmeņus un kristālus, lai nomierinātu savu prātu, ķermeni un dvēseli. Daži uzskata, ka kristāli darbojas enerģētiskā līmenī, sūtot domas un lūgumus Visumam.

Lai rota kalpotu savam merķim, akmeņu atīrīšana un uzlādēšana ir vienīgais veids, kā atjaunot kristāla dabisko stāvokli, it īpāši, ja tie tiek izmantoti dziedināšanai, aisardzībai, jo šie akmeņi absorbē vai novirza negatīvo enerģiju.

Daži mūsu padomi, kā attīrīt, uzlādēt enerģiju un ielikt, jeb ieprogrammēt savu nodomu akmeņos un kristālos.

 • Pilnmēness.

Pilnmēness laikā novietojiet uz palodzes visas rotas, kuras vēlaties attīrīt un uzlādēt, lai tās uzsūktu daļu no Mēness atsvaidzinošās enerģijas, ļaujot akmeņiem attīrīties un uzlādēties.

 • Vizualizācija.

Vizualizācija ir spēcīga prakse. Kad jūti, ka rotai būs nepieciešama atsvaidzināšana, turi to rokās, aizver acis un iztēlojieties, kā pār to plūst attīrošas gaismas stars. Saskati šo gaismu, kas ieskauj rotu un sajūti, kā gaisma kļūst spožāka rokās, tad iedomājies, kā nevajadzīgā un negatīvā enerģija izplūst no akmens, ļaujot akmenim spīdēt spožāk ar jaunu mērķi, ko vēlies, lai šī rota Tev sniedz līdz jūti akmens enerģijas maiņu.

 • Elpošanas meditācija.

Turi rotu dominējošajā rokā. Uz brīdi koncentrējies uz savu nodomu, ko vēlies ielikt un dziļi ieelpo caur nāsīm. Pēc tam pielieciet rotu tuvāk savai sejai un izelpo īsas, spēcīgas elpas caur degunu un uz katru akmens lodīti, lai panāktu rotas kristālu un akmeņu augstāko vibrāciju.

 • Brūnie rīsi.

Šo metodi var izmantot, lai izvilktu negatīvo enerģiju drošā un ierobežotā vidē. Tas ir īpaši ieteicams aizsargājošiem akmeņiem. Lai to izdarītu, piepildi bļodu ar sausiem brūnajiem rīsiem un apber rotu zem rīsu graudiem. Ieteicamais attīrīšanās laiks ir 24h. Atbrīvojies no rīsiem uzreiz pēc rotas izņemšanas, jo tiek uzskatīts, ka rīsu graudi ir absorbējuši negatīvo enerģiju.

 • Skaņa.

Skaņas dziedināšana ļauj vienam tonim vai vairākiem toņiem attīrīt kristālu, ienesot to tādā pašā vibrācijā kā tonis. To var paveikt, izmantojot dziedošas bļodas, gongu, čakrafonu, tērauda mēles bungas, kamertoni vai pat skaistu zvanu. Nav nozīmes tam, kāda ir skaņas atslēga, ja vien izstarotā skaņa ir pietiekami skaļa, lai vibrācija pilnībā aptvertu akmeni un mūsu ieteikums ir paralēli skaņai ielikt savu nodomu.

Kad mēs rūpējamies par saviem kristāliem un akmeņiem, mēs rūpējamies par sevi, ļaujot enerģijai, kas nav harmoniska ar mūsu dzīvi un nodomiem aiziet mierīgā un dziedinošā veidā.

Šis mazais solis var likties nenozīmīgs, bet tā veikšana ļauj mums būt uzmanīgākiem mijiedarbībā ar sevi un citiem.


Ieteikumi, lai rota ilgāk kalpotu.

Kosmētikas līdzekļi, smaržas, ķīmiskās vielas un krasas temperatūras maiņas var radīt neatgriezeniskus rotas defektus, piemēram, krāsas maiņu, traipus, mirdzuma zudumu, cirkonija kristālu izkrišanu. Kā arī ziepes, šampūns, kondicionieris, losions u.c. var radīt nogulstnes/aizsērējumus, kas veicina putekļu u.c. netīrumu uzkrāšanos. Pareizi kopjot un lietojot rotas, tās ilgāk kalpos!

Rotas ieteicams novilkt:

 • Mazgājot rokas, ejot dušā vai vannā;
 • Apmeklējot pirti, baseinu, kublu/baļļu un džakuzi.
 • Veicot uzkopšanas un tīrīšanas darbus;
 • Lietojot losjonu, smaržas, matu lakas vai citus kosmētikas līdzekļus;
 • Sportisko aktivitāšu laikā.

Noderīgi ieteikumi:

 • Sargā savas rotas no jebkādiem triecieniem saskarē ar cietām virsmām, jo tā rezultātā var tikt bojāti akmeņi;
 • Rotas iesakam uzvilkt nogaidot, kad kosmētiskie līdzekļi (losioni, krēmi u.c.) ir iesūkušies ādā.
 • Noņemt rotas pirms gulētiešanas, lai izvairītos no rotu saplīšanas, deformācijas;
 • Velkot apģerbu uzvelciet rotas pašas pēdējās un novelciet pirmās pirms apģērba novilkšanas, lai izvairītos no aizķeršanās aiz drēbēm, kas var sabojāt rotu;
 • Gumija aproces strauji stiepjot, lai uzvilktu/novilktu, vai tīša staipīšana un cita veida asas vai straujas darbības rezultātā elastīgā aukla var plīst;
 • Uzglabā/turi rotas atsevišķi, lai izvairītos no skrāpējumiem vai bojājumiem. Piemēram, liekot somā vēlams ielikt atsevišķā kastītē vai maisiņā. Mūsu rotas ir iesaiņotas atlasa maisiņos vai kastītēs, kas lieliski noder rotas uzglabāšanai.
 • Neturi /nenēsā rotas (sauļojoties) tiešos spilgtos saules staros, jo granāts, topāzs un kvarci zaudē krāsu, ja ilgstoši atrodas spožas saules staros.

Rotu kopšana;

 • Iesakam ik pa laikam noslaucīt ar speciālu juvelierizstrādājumu salveti, jeb drānu, it īpaši furnitūru.
 • Rotu akmeņus var noslaucīt ar mitru drānu vai speciālajiem rotu tīrīšanas līdzekļiem.


Pirkumu grozs