Rotas no dažādiem kristāliem un akmeņiem skaistumam, pašapziņai un vitalitātei!

Ieklausies sevī un ļauj akmeņiem Tev palīdzēt

Spēka Rotas tiek veidotas no enerģētiski aktīviem kristāliem un dziednieciskiem akmeņiem. Mūsu rotas tiek attīrītas ieskandinot ar čakrafonu, lai sasniedzot Tevi spētu dāvāt šīs brīnišķīgās vibrācijas un palīdzētu Tev izaugsmē visharmoniskākajā veidā. Katrai rotai tiek pievienots akmeņu īpašibu apraksts. Uzbur savu realitāti, esi Tu pati.

Upes pērles - klasiska elegance

Pērļu rotaslietas ir mūžsenas kā pati cilvēce, taču arī pērļu rotas var sekot līdzi pasaules rotu trendiem. Piedāvājam kaklarotu un aproci no apzeltītas misiņa ķēdītes un upes pērlēm. Ķēdītes raupjais mirdzums izceļ pērļu maigo perlamutra tekstūru. Neturi pērles skapī - pērles is domātas, lai padarītu mūsu ikdienu skaistu un baudpilnu. Tomēr sargi pērles no karstuma un tiešiem saules stariem, pērļu vēsais pieskāriens ir vairāk piemērots romantiskiem vakariem.

Harmonijas akmens ahāts

Vai zināju, ka ahāts var kalpot kā talismans brīdinot no briesmām, nepatikšanām un ļauniem cilvēkiem? Piedāvājam ahāta kaklarotu un aproci no ovālām ahāta lodītēm ar nerūsējošo metāla ķēdīti. Aproces izmērs regulējas.

Pirkumu grozs